Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, Elektronik güvenlik teknolojileri ve çözümleri ile güvenliğinizi “kontrol” etmenizi sağlamaktadır. Teknoloji ve güvenlik alanlarında tüm yenilikleri yakından takip eden ve AR-GE çalışmalarını da sürdüren Firmamız, bugüne kadar sayısız projeye imza attı. Dünyanın en değerli CCTV ve elektronik güvenlik markalarının Türkiye Distribütörü ve teknik servisi olan , kalitesi dünyaca kabul görmüş diğer markaların güvenlik çözümlerinin satış, yedek parça desteği ve teknik hizmetlerini de sağlamaktadır. Müşterilerine sunduğu hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyen 11S Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, gelecek yıllarda kullanıcılarımıza Maksimum Müşteri Memnuniyeti felsefesiyle en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, ev ve iş yerlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam yaratmaktır.

Çözüm Odaklı

Şirketimiz bugün, müşterileri ile aynı dili konuşan ve onlara yönelik özel çözümler sunan uzman bir iş ortağı konumuna gelmiştir. Müşterilerimizin işlerine değer katma çabamız her daim devam edecektir. Sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde “fark yarattığımızdan” emin olmak ister ve bunun için müşterilerimize özel çözümler üretiriz.

Dürüstlük

Çalışanlarımız etik kurallara bağlı ve uygun görev yaparlar. Üstlendiğimiz güvenlik sağlama görevini çok ciddiye alır ve bu ciddiyetimizi de her müşterimiz için verdiğimiz hizmete yansıtırız. Niti, verdiği hizmete ilişkin tüm evrak ve dokümanları, şeffaf ve dürüst olarak müşterilerine sunar.

Kalite

Konu müşterilerimizin güvenliği olunca, %100’ün altındaki herhangi bir olasılık kesinlikle kabul edilemez. Güvenlik planlarımızı, ürün ve hizmet paketleri tamamlar. Teknik bilgi birikimi ile elektronik güvenlik desteği içeren "Kaliteli Hizmet" ve paket çözümler sunarız.